Wykładowcy

Ryszard Gąsierkiewicz

Człowiek, który doświadczeniami, wykształceniem i wiedzą mógłby wypełnić kilka życiorysów… w pierwszym wykształceniu prawnik, z pasji przez wiele lat goprowiec i zawodnik sportowy, właściciel firmy szkoleniowej z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, trener rozwoju osobistego, jeden z pierwszych nauczycieli NLP w Polsce, od ponad 30 lat propagator psychotroniki, twórca Studium im. Ochorowicza edukującego w medycynie naturalnej oraz doradztwie osobistym. Pedagog, psychoterapeuta oraz mistrz w zakresie coachingu, wykładowca akademicki. Także mistrz bioenergoterapii i specjalista klawiterapii. Do tego doświadczenie życiowe ojca dużej rodziny, czyli potęga wiedzy, umiejętności i mądrości życiowej.

Agnieszka Gąsierkiewicz

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej, zafascynowana ustawieniami hellingerowskimi, które prowadzi jako jedna z pierwszych w Polsce terapeutek blisko 20 lat pracując zarówno z grupami, jak i z osobami w terapii indywidualnej. Trenerka NLP, certyfikowany coach, wykładowca akademicki. Razem z mężem Ryszardem założyli i prowadzą 18 lat Studium im. Ochorowicza

Leszek Matela

Urodzony 15 kwietnia 1955, publicysta, tłumacz, radiesteta, podróżnik, badacz zjawisk nieznanych i tajemnic historii. Z zawodu germanista. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w latach 1991-96 r. oraz elitarnego Krajowego Klubu Reportażu. Wykładowca w szkołach psychotronicznych z dziedzin: radiestezji, geomancji i nauk granicznych.

Prowadzi też kursy i seminaria z wyżej wymienionych zakresów.

Autor ponad 56-ciu książek poświęconych radiestezji, geomancji, miejscom mocy, zjawiskom nieznanym, parapsychologii i terapiom naturalnym. Większość z nich miała kilkakrotne wznowienia i trafiała na listy bestsellerów w swoich kategoriach.

Marek Gułajski

To znany wykładowca i publicysta, który przeprowadził ponad 1000 wykładów, prelekcji, odczytów dotyczących medycyny naturalnej – naturoterapii, jest autorem ponad 120 publikacji dotyczacych wyżej wymienionej problematyki, a także współautorem książki „Naturoterapia miażdżycy” napisanej wspólnie z prof. dr hab. medycyny Paulinem Moszczyńskim – uczonym klasy międzynarodowej. Książka „Naturoterapia miażdzycy” jest owocem współpracy konwencjonalnego terapeuty – lekarza z niekonwencjonalnym terapeutą – uzdrowicielem.

Jarosław Gronert

Astrologią zajmuje się od 1986 roku. Pierwsze kroki stawiał u Leszka Weresa (twórcy polskiej szkoły astrologii). Gronert naucza arkanów astrologii od 1990 r. Zajęcia prowadzi w: Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Kaliszu, Radomiu, Gdańsku, Gorzowie Wlkp. i Wiśle. Jego rolę jako nauczyciela trafnie charakteryzuje 5. stopień sabiański Wagi dla jego Słońca urodzeniowego: Człowiek ukazujący swoim uczniom podstawy wewnętrznej wiedzy, na której może zostać zbudowany „Nowy Świat”. Jest autorem książek: „Astrologia od początku”, „Strategia Kosmosu” oraz „Na zakręcie dziejó

Małgorzata Kronenberger

Wybitny praktyk i wykładowca specjalizujący się od ponad 25 lat w pracy pedagogicznej, terapeutycznej i muzycznej, a od 30 lat prowadzi zajęcia warsztatowe łączące wykorzystanie dźwięku, ruchu oraz różnych form ekspresji dla potrzeb wspierania rozwoju indywidualnego oraz terapii. Specjalizuje się w terapii dźwiękiem, relaksacji, muzykoterapii oraz profilaktyce zdrowia. Pasjonuje się dźwiękiem, jego wibracjami i wpływem na organizm człowieka oraz formami ekspresji i komunikacji związanej z dźwiękiem i ruchem. Współpracuje z wieloma uczelniami, instytucjami oraz ośrodkami edukacyjno-szkoleniowymi w kraju i za granicą.w”.